» » Мешканці окупованого Докучаєвська хочуть йти особисто до Захарченка через цілковиту байдужість «влади» до долі їх міста (Фото)
Останні новини

Мешканці окупованого Докучаєвська хочуть йти особисто до Захарченка через цілковиту байдужість «влади» до долі їх міста (Фото)

Теги: АТО
Мешканці окупованого Докучаєвська хочуть йти особисто до Захарченка через цілковиту байдужість «влади» до долі їх міста (Фото)
Мешканці окупованого Докучаєвська, що на Донбасі, надзвичайно незадоволені ситуацією, яка склалася через відключенням зв’язку Vodafone. Крім того, вони хвилюються, що в найближчий час їм можуть припинити подавати ще й воду.

Люди пропонують звертатися безпосередньо до ватажка «ДНР» Захарченка, повідомляє «Діалог.UA».

Так, жителька Докучаєвська Валентина Ушкало пише у соцмережі, що відключення оператора «МТС-Vodafone» обернулося для Донецька справжінм кошмаром, який місто пережити не може. Аналогічна ситуація зі зв’язком склалася і в самому Докучаєвську, в якому підключили «сирий» «Фенікс» і відключили український зв’язок.

Користувачі соцмереж також кажуть, що мешканці Докучаєвська повинні звернутися безпосередньо до лідера терористів Захарченка через ситуацію, яка склалася, і цілковиту байдужість влади «ДНР» до долі окупованого міста.

Крім того, місцева мешканка також повідомила про загрозу відключення води, як це сталося в сусідньому селищі Ясний, де офіційно знизили подачу води в два рази на цілий місяць до середини березня.
Середа, 07 лютого 2018 р.
19 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини