» » Вчителька, яка покинула окупований Луганськ, розповіла, у що терористи перетворили місцеві школи (Фото)
Останні новини

Вчителька, яка покинула окупований Луганськ, розповіла, у що терористи перетворили місцеві школи (Фото)

Теги: Новини
Вчителька, яка покинула окупований Луганськ, розповіла, у що терористи перетворили місцеві школи (Фото)
Ілюстарційне фото

В окупованому Луганську  терористи ввели чимало «нововведень» для учнів загальноосвітніх шкіл. Так, у місті запровадили роздільне навчання для дівчат та хлопців у початковій школі, дітей навчають за сумнівними методиками російських педагогів та активно пропагують «русский мир», виховуючи таким чином ненависть до України.

Про це розповіла вчителька, яка покинула окуповане місто, і нині працює у школі на території підконтрольній Києву, повідомляє «LIGA.net».

За її словами, у навчальних закладах Луганська активне «промивання мізків» починається вже з першого класу, виховується ненависть до всього українського.

«У школах Луганська йде» промивка мізків «, виховується ненависть до всього українського. Україна називають окупантом. Ви уявляєте, до чого маразм дійшов ?! Куди повертатися? Як жити далі з такими людьми ?! «, — скаржиться жінка.

Педагог також розповіла, що у деяких школах впровадили роздільне навчання для дівчаток і хлопчиків у початковій школі. Крім того, під час уроків діти не сидять за партами, занняття проводяться стоячи, а олівці тут замінили пір’яними ручками.

«Використовується методика Володимира Базарного. Вони не сидять за партами, заняття проходять стоячи. Називають це» навчання в русі «. Є клас дівчаток і хлопчиків», — каже луганчанка.

Також вчителька поділилася, що в старших класах все частіше проводяться класні години, на яких розповідають про «досягнення» «русского мира». А учнів цих класів змушують зубрити так званий гімн терористичної організації ЛНР.

Також зазначимо, що, як повідомляє видання, в окупованій Брянці у школі №20 бойовики нещодавно відкрили пам’ятну табличку знищеному ватажку карательної банди «Привид» Олексію Мозговому. Напис на табличці шокує: «Не бійся за шкуру, бійся за честь!», — йдеться на ній.
Четвер, 15 лютого 2018 р.
25 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини