» » Спецпрокурор США повідомив про 2 млн грн, що виплачувала Партія регіонів, щоб відбілювати Віктора Януковича в Європі
Останні новини

Спецпрокурор США повідомив про 2 млн грн, що виплачувала Партія регіонів, щоб відбілювати Віктора Януковича в Європі

Теги: Новини
Спецпрокурор США повідомив про 2 млн грн, що виплачувала Партія регіонів, щоб відбілювати Віктора Януковича в Європі
Спецпрокурор США Роберт Мюллер звинуватив екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта в підкупі колишніх європейських високопосадовців в інтересах колишньої влади в Україні, повідомляє DW.COM.

Як стрверджує Роберт Мюллер, Манафорт заплатив екс-посадовцям, в тому числі «колишньому канцлеру однієї з європейських країн», понад 2 мільйони євро за те, щоб вони публічно давали нібито незалежні оцінки діям уряду України в період президентства Віктора Януковича.

Кошти виплачувалися від імені української Партії регіонів діячам з «габсбурзької групи», що працювала в 2012-2013 роках. У 2012 році в Бельгії був створений лобістський «Європейський центр сучасної України», який став «рупором Януковича і Партії регіонів». Він проіснував до подій 2014 року, зазначається у документі.

Напередодні діловий партнер Манафорта Рік Гейтс визнав себе винним у приховуванні доходів з іноземних джерел, несплаті податків, банківському шахрайстві і дав свідчення проти Пола Манафорта.

 
Субота, 24 лютого 2018 р.
26 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини