» » Політичний оглядач дослідив: після виборів Росія буде намагатися втілити на Донбасі «абхазький сценарій»
Останні новини

Політичний оглядач дослідив: після виборів Росія буде намагатися втілити на Донбасі «абхазький сценарій»

Теги: exclusive
Політичний оглядач дослідив: після виборів Росія буде намагатися втілити на Донбасі «абхазький сценарій»
Яку політику щодо України провадитиме Росія, досліджував політичний оглядач Дмитро Снєгирьов, повідомив «ZIK». На сторінці у Фейсбук він виклав своє бачення розвитку подій на сході України: там держава-окупант намагатиметься діяти за вже добре освоєним «абхазьким сценарієм», внаслідок реалізації якого почала війну з Грузією, і Тбілісі втратив Абхазію і Південну Осетію.

Оглядач вважає: українське питання Москва розглядає як один з елементів зовнішньополітичної гри із Заходом. «Війну на Донбасі Росія і далі використовуватиме як елемент впливу як на Захід, так і на Україну, щоб не дати нам спокійно розвиватися. Конфлікт заморожений. В кращому випадку Росія погодиться на миротворців на лінії розмежування. Тим більше не буде контролю над кордоном з боку миротворців. До того ж, в уяві Заходу контроль миротворцями над кордоном – це фіксація того, що там відбувається. Миротворці не стануть вступати у військове протистояння з РФ. Вони матимуть мандат на підтримання миру, а не на примусове роззброєння проросійських бойовиків».

І висновок. Снєгирьов каже: «Україні потрібно розраховувати тільки на власні сили. На п’ятому році війни варто вже про це собі сказати».
Неділя, 18 березня 2018 р.
24 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини