» » Савченко виклала гранати на стіл під час розгляду подання ГПУ. Повна версія засідання регламентного комітету ВР (Відео)
Останні новини

Савченко виклала гранати на стіл під час розгляду подання ГПУ. Повна версія засідання регламентного комітету ВР (Відео)

Теги: exclusive
Савченко виклала гранати на стіл під час розгляду подання ГПУ. Повна версія засідання регламентного комітету ВР (Відео)
Регламентний комітет Верховної ради сьогодін вранці розглянув подання ГПУ на притягнення до кримінальної відповідальності Надії Савченко.

На засідання прийшов Генпрокурор Юрій Луценко, який повідомив, що нардепа підозрюють у кількох тяжких злочинах за кількома статтями ККУ.

Надія Савченко на засіданні профільного комітету у відповідь заявляла, що злочинів ніяких не вчиняла, а навмисно провокувала владу.

Як доказ цього Савченко витягла із сумки гранати — фрукти виклала на стіл.

«Ви хотіли залякати людей, а я хотіла налякати вас», — заявила Генпрокурору Савченко, стверджуюччи, що вводила в оману українські спецслужби навмисно, щоб покращити їх роботу.

Щодо підготовки теракту, в якому її звинувачують, то, заявила Надія Савченко, вона спеціально малювала абсурдні плани і зовсім не мала наміру їх здійснювати, бо вони нереальні.

Все відео, яке продемонструє ГПУ у сесійній залі — реальне, але на ньому не серйозні плани повалення влади в Україні, а спеціально сказане з метою провокації, заявила Савченко.

Врешті профільний комітет ВР підтримав подання Генпрокурора України і рекомендував Раді на сьогоднішньому засідання зняти недоторканність з нардепа Савченко, затримати її, а потім і арештувати.

Повна версія засідання комітету ВР — NEWSONE
Четвер, 22 березня 2018 р.
18 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини