» » Стало відомо, куди і чому їздила Юлія Тимошенко в день затримання Надії Савченко
Останні новини

Стало відомо, куди і чому їздила Юлія Тимошенко в день затримання Надії Савченко

Теги: Новини
Стало відомо, куди і чому їздила Юлія Тимошенко в день затримання Надії Савченко
Коментуючи затримання колишньої соратниці Надії Савченко, Юлія Тимошенко сказала, що того дня її не було в парламенті, бо перебувала  в закордонному відрядженні. Адресу відрядження оприлюднив «Гордон», повідомивши, що Тимошенко перебувала в Ізраїлі, де дала інтерв’ю місцевому телеканалу.

Політик розповіла, що побувала в Єрусалимі «з духовною метою», хотіла відвідати всі святі місця, які вдасться. Вона заявила: «Хочу помолитися, висповідатися, визнати свої помилки, хочу за них попросити пробачення в Бога і людей. І мрію, щоб можна було повернути моєму народові справедливість, любов, мир і єдність».

Розповідала в телеефірі російськомовного каналу про ті моменти своєї роботи на посаді українського прем‘єра, які вважає успішними. Також Тимошенко провела паралелі між Україною та Ізраїлем, назвавши історію двох країн дуже схожою. Пожалкувала, що «не вистачає такої щоденної прагматичної роботи на рівні парламентів, урядів, президентів. Нам потрібно навчитися у світі бути однією командою, тому що в нас дуже багато спільного, і нам точно також потрібно об’єднувати зусилля для досягнення результатів».

 
Неділя, 25 березня 2018 р.
16 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини