» » Сім’ю з Донбасу, яка голосувала за відокремленням Донбасу від України, можуть депортувати з Польщі
Останні новини

Сім’ю з Донбасу, яка голосувала за відокремленням Донбасу від України, можуть депортувати з Польщі

Теги: АТО
Сім’ю з Донбасу, яка голосувала за відокремленням Донбасу від України, можуть депортувати з Польщі
Польща не хоче надати міжнародний захист родині, члени якої голосували за відокремлення Донбассу, повідомляє «Gazeta Wyborcza».

Наталія та Андрій Шокотови вже понад два роки намагаються влаштувати своє життя у Варшаві. Хоч вони втікали з регіону, охопленого війною, польські службовці відмовляють їм право надати статус біженця.

Наталія та Андрій втекли з Донбасу у червні 2015 р., розповідають: «над нашим будинком літали бомби. (…) У нас двоє дітей. Ми вирішили переселитися до Польщі».

Польське Управління з питань іноземців визнало «недопустимою» заяву про надання міжнародного захисту для родини з чотирьох осіб. Обгрунтовуючи рішення управління відповіло, що «навчання дітей у польській школі, їхня інтеграція з польською культурою та середовищем не можуть бути підставою для легалізації перебування їхніх батьків».

Гості з України пишуть чергові апеляції. Крім цього службовці Управління з питань іноземців звинуватили Наталію, що притаїла факт, що її батьки – росіяни, маніпулює заявами, а її побоювання щодо української Служби безпеки є суб’єктивними. Чиновники визнали, що після повернення в Україну їхній сім’ї ніщо не зогрожує, — читаємо у виданні.

Наталія зізнається, що була прихильницею відокремлення Донбасу. «Так, ми голосували за відокремленням Донбасу від України, але не за війну. Ніхто нам не сказав, що це так виглядатиме».
Субота, 31 березня 2018 р.
16 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини