» » «Протримаємося до 2019-го», — джерело в Кабміні з приводу очікування траншу МВФ
Останні новини

«Протримаємося до 2019-го», — джерело в Кабміні з приводу очікування траншу МВФ

«Протримаємося до 2019-го», — джерело в Кабміні з приводу очікування траншу МВФ
У разі неотримання нового траншу Міжнародного валютного фонду Україна зможе протриматися лише до 2019 року, пише «Апостроф»  з посиланням на наближене до Кабінету міністрів України джерело.

Загальновідомо, що умовами отримання траншу МВФ є підвищення цін на газ для населення і створення Антикорупційного суду. У той час як рішення про підвищення тарифів відклали, законопроект про створення Вищого антикорупційного суду зараз готується до другого читання. Однак, якщо він не буде прийнятий вже найближчим часом, Україна не зможе отримати транш МВФ в квітні.

«А це призведе до проблем в макроекономічній ситуації в країні, тому що у нас виникнуть труднощі з виплатою зовнішніх боргів. Так, ми можемо протриматися до 2019 року без траншу. але у 2019 році потрібно якось жити. Якщо приймуть закон про Антикорупційний суд, то 99,9% гарантії того, що Україна отримає транш. Без будь-яких додаткових умов [в тому числі щодо цін на газ», — повідомило джерело «Апострофа». Як відомо, уряд питання ціни газу відклав.
Субота, 31 березня 2018 р.
15 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини