» » Путін дозволив убивати українців і пояснив росіянам, що це треба робити — коментар
Останні новини

Путін дозволив убивати українців і пояснив росіянам, що це треба робити — коментар

Теги: АТО
Путін дозволив убивати українців і пояснив росіянам, що це треба робити — коментар
Оприлюдено кремлівсьуа агітку, яка закликає нібито до «примирення на рівні людей», але очевидно: не тільки Путін винен — росіяни мовчки погодилися на вбивство тисяч українців, пише «Діалог».

Відеоролик, що закликає українців і росіян до так званого «примирення на рівні не політиків, а простих людей» — кремлівська пропагандистська низькосортна агітка, яка ще більше розкриває брехливість і безпринципність російської влади. Журналіст Олександр Тверській зазначає, що спроба перекласти провину за те, що відбувається з 2014 року в Криму і в Донбасі, лише на одного Путіна, — жалюгідний пропагандистський трюк, на який зараз можуть купитися хіба що дуже недалекі люди.

Журналіст закликає не забувати, що тільки в березні цього року бойовики на Донбасі забрали 10 життів. Бо Путін дозволив убивати українців, а росіяни мовчки з цим погодилися. І не тільки погодилися, а йшли в найманці.

Нині російська влада вперто відхрещується від участі своїх військових у кривавому конфлікті на Донбасі. Навіть наказала отримати паспорти рейкових «Л/ДНР», але правди не заховаєш.  Уже п‘ятий рік, як висловився в коментарі до відео ролика журналіст, з різних російських закутків прямують в Україну головорізи, щоб убивати, а росіяни намагаються «бути поза політикою і не бачити розправ». До речі, в Орловській області вчителя, який написав кілька проукраїнських віршів (чоловік має демократичні переконання) «колеги гнівно засудили», а влада притягла до кримінальної відповідальності
П'ятниця, 13 квітня 2018 р.
9 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини