» » «Війна в Хорватії і російська агресія в Україні дуже схожі», — хорватський доброволець розповів, чому опинився в АТО
Останні новини

«Війна в Хорватії і російська агресія в Україні дуже схожі», — хорватський доброволець розповів, чому опинився в АТО

Теги: АТО
«Війна в Хорватії і російська агресія в Україні дуже схожі», — хорватський доброволець розповів, чому опинився в АТО
Близько тридцяти добровольців з Хорватії брали участь у війні на сході України з 2014 року в складі української армії, повідомив «Обозреватель». Хорват Денис Шелер – один із них.

Він сказав, що серед учасників АТО хорватських добровольців назбирається на взвод. Що ж привело його на Донбас?  Казав, що є чимало подібного між війною у Хорватії і агресією Росії на Донбасі. Починалося все, казав доброволець, майже однаково: блокади, блокпости, захоплення поліцейських дільниць і т.д. «Це така політика імперіалізму і агресії, де одна нація хоче підім’яти інші. Це одна з причин, чому я пішов в АТО і воюю за Україну», — розповів він.

В АТО Денис Шелер – уже четвертий рік, двічі побував удома, в Хорватії. Казав, що в його країні ніхто не має «претензій до мене та інших хлопців, які воювали на боці України. Ми воювали як добровольці за незалежну Україну в складі регулярних військ. Наприкінці війни в Хорватії теж багато іноземців приїхали воювати на нашому боці, і з моральної точки зору було б погано, якби Хорватія негативно ставилася до нас».

Він також воював за незалежність своєї батьківщини. Тоді супротивником був бєлградський режим. Знає, що на боці російсько-терористичних окупаційних сил воюють і його колишні супротивники із Сербії. Яке ставлення до них?

«Особисто їх не знаю, але знаю, хто вони. У них позиція, що Росія — це їхні брати. У них там є організації, які намагаються зробити Сербію російської республікою, щоб Росія мала більший вплив на Балкани, бла-бла-бла. Я не маю ніяких особистих проблем і претензій до сербів і мені вони не потрібні. Все, що ми з ними мали, ми пережили в 1995 році. Для мене та війна закінчена», — підкреслив Шелер.

 
Субота, 14 квітня 2018 р.
69 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
  • місяць
  • дата
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини