» » В Україні все частіше створюються патронатні сім’ї, в яких проживають діти, що опинилися у важких життєвих обставинах
Останні новини

В Україні все частіше створюються патронатні сім’ї, в яких проживають діти, що опинилися у важких життєвих обставинах

Теги: Новини
В Україні все частіше створюються патронатні сім’ї, в яких проживають діти, що опинилися у важких життєвих обставинах
фото з вільних джерел

Успішно така практика прижилася у Миколаєві. Це місто увійшло до числа міст, в яких впроваджена патронатна форма виховання дітей. Тимчасовим вихованням дитини, яка через складні життєві обставини не може проживати разом з батьками або законними представниками, займуться сім’ї патронатного виховання, повідомляє сайт Миколаївської ОДА.

В Миколаївській області створена вже друга сім’я патронатних вихователів, з якими підписано договір про надання послуги патронату. Патронатні вихователі успішно пройшли навчання і готові допомогти дитині легше впоратися з кризою, в якій вона опинилася, оточити любов’ю і турботою, повернути довіру до людей і відчути себе значимою.

Патронатна сім’я стає тимчасовим притулком для дитини, після перебування в якому вона або повертається у свою власну (коли батьки або законні опікуни вирішать свої проблеми), або направляється в нову сім’ю — до прийомних батьків, опікунів або в дитячий будинок сімейного типу, якщо біологічні батьки за цей час будуть позбавлені батьківських прав.

Сім’я, яка взяла на себе обов’язок виховувати дитину, що тимчасово опинилася без піклування батьків, в обов’язковому порядку проходить спеціальну підготовку. Держава виплачує тимчасовим батькам грошову винагороду та щомісячну допомогу на дитину. Також сім’ї надається допомога фахівців — психолога, соціального працівника, лікаря, педагога, юриста.
Вівторок, 14 серпня 2018 р.
33 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
  • місяць
  • дата
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини