Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Федеральною Землею Штирія

Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Федеральною Землею Штирія

19 липня 2018, Четвер
278
0
0
Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Федеральною Землею Штирія
Сьогодні, 18 липня, відбулася зустріч першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із представниками делегації Федеральної Землі Штирія Австрійської Республіки.

На початку зустрічі Ростислав Замлинський висловив вітання з приводу головування Австрії в Раді Європейського Союзу, а також наголосив на важливості Європейського Союзу щодо питань відновлення територіальної цілісності України, продовження санкцій проти Російської Федерації  та спільної позиції стосовно Північного потоку 2.

«Сьогодні Україна та українські військовослужбовці захищають не лише власну державу, але й увесь Європейський простір.  І невідомо б де зупинився чобіт російського солдата, якби не дві найважливіші речі. Це українські герої, і єдність всього цивілізованого світу, а також Європейського Союзу стосовно санкцій і тиску на РФ. Ми глибоко переконані, що ці санкції будуть посилені і в подальшому і в цьому відношенні також важлива позиція і Європейського Союзу і Австрійської Республіки і всього цивілізованого світу стосовно проекту Північний потік 2»,-  зазначив Ростислав Замлинський.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: