Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили енергетиків

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили енергетиків

22 грудня 2018, Субота
14
0
0
З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили енергетиків
Сьогодні, 21 грудня, на Львівщині відзначили працівників енергетики. Урочистості відбулись у АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО».[/b] Привітав енергетиків голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Не може не тішити те, що представники вашого колективу в свій час працювали більш як в 11-ти країнах світу. І дійсно фаховіших і професійніших людей, як українські енергетики, знайти дуже складно. Я би дуже хотів, щоб ви обов’язково вірили в державу, вірили у себе і я переконаний, що чим більше ми відірвемось від Москви, тим простіше і краще нам буде рухатись вперед. Дякую вам за вашу професійність»,- зазначив Олег Синютка. Також очільник області за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі енергетики та з нагоди Дня енергетика відзначив подяками працівників ВП «Галременерго» АТ «ДТЕК Західенерго».
Довідково[/b] ВП «ГАЛРЕМЕНЕРГО» АТ «ДТЕК Західенерго» - єдине велике енергоремонтне підприємство на Західній Україні, яке спеціалізується в галузі енергетики на виготовленні, ремонті та реконструкції енергетичного обладнання. Підприємство із 50-річним стажем, яке обслуговує обладнання Бурштинської, Добротвірської та інших ТЕС Компанії ДТЕК. В ВП «ГАЛРЕМЕНЕРГО» працюють 716 висококваліфікованих спеціалістів, які виконують капітальні, середні, поточні ремонти, технічне обслуговування устаткування електростанцій та розподільних пристроїв ТЕС ДТЕК, виготовляють необхідні деталі для теплосилового устаткування, електричних машин, трансформаторів, високовольтних вимикачів. Основні цехи ВП «ГАЛРЕМЕНЕРГО»: котельно-ремонтний цех, турбінно-ремонтний цех, електро-ремонтний цех. Працівники котельно-ремонтного цеху виконують роботи будь-якої складності з ремонту і реконструкції котлів, включаючи виготовлення поверхонь нагріву, газоходів, колекторів високого тиску, вузлів обертових механізмів, пальників та інші. У 2017 році працівниками вперше в Україні було проведено демонтаж старого барабана із збереженням його цілісності та встановлення в проектне положення нового барабану.
Працівники турбінно-ремонтного цеху виконують роботи з ремонту турбінного устаткування, а саме: системи регулювання, вузлів паропроводу, проточної частини, роторів з заміною ущільнень та робочих лопаток, балансування роторів та інші. Працівники електро-ремонтного цеху виконують роботи з ремонту генераторів потужністю від 100 000 до 300 000 кВт. Вперше в Україні працівниками електро-ремонтного цеху в умовах станції проведена заміна обмотки статора турбогенератора ТГВ-200 із термопластичної на термореактивну (ТГ-7 ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: