Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Пріоритети успішної ОТГ – фінансове забезпечення і залучення молоді до ухвалення рішень, - Олег Синютка у «Школі молодого політикуму»

Пріоритети успішної ОТГ – фінансове забезпечення і залучення молоді до ухвалення рішень, - Олег Синютка у «Школі молодого політикуму»

09 березня 2019, Субота
13
0
0
Пріоритети успішної ОТГ – фінансове забезпечення і залучення молоді до ухвалення рішень, - Олег Синютка у «Школі молодого політикуму»
7 березня в гостях у «Школи молодого політикуму» був голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник Львівщини розповів студентській молоді про хід децентралізації в області та відповів на низку запитань.[/b] «Те, що управлінська система України потребувала трансформації – це очевидно. Ми повинні бути свідомими того, що від самої моделі не залежить ефективність управління в державі. Чи наша модель є найкращою? Про це зможемо говорити за певний час. Але децентралізація вже помітно змінює країну. Передача нових повноважень та фінансового ресурсу на місця дозволяють підвищити спроможність громад. Вони стають сильнішими й успішнішими. Важливо, щоб саме молоді люди особисто долучатися до ініціатив у громаді – це вагомий показник того, що молодь хоче змінювати своє життя на краще. Досвідчені управлінці разом з молодими амбітними людьми можуть створити середовище, яке дозволить людям розвивати себе на місцях там, там, де вони живуть, там, де вони хочуть жити. Пріоритетними складовими успішної ОТГ є фінансове та кадрове забезпечення і, я переконаний – залучення молоді до процесу ухвалення рішень», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Також учасники «Школи молодого політикуму» долучились до інтерактивних ігор «Глобальний снеп» та «Світове кафе». Зазначимо, «Школа нового політикуму» - проект громадської спілки «Студентське братство Львівщини», який передбачає проведення 10 тренінгів (40-50 осіб на кожному тренінгу) на тему впровадженням ініціатив та ідей.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: