Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Львівська область є показовою у процесі єднання, віримо що цей приклад перейматимуть усі регіони України, - Блаженнійший Епіфаній на конференції «Томос і Україна»

Львівська область є показовою у процесі єднання, віримо що цей приклад перейматимуть усі регіони України, - Блаженнійший Епіфаній на конференції «Томос і Україна»

11 квітня 2019, Четвер
132
0
0
Львівська область є показовою у процесі єднання, віримо що цей приклад перейматимуть усі регіони України, - Блаженнійший Епіфаній на конференції «Томос і Україна»
11 квітня у Львівському аграрному університеті у м. Дубляни відбулась наукова конференція «Томос і Україна». До роботи конференції долучився Блаженнійший Епіфаній, Митрополит Київський та всієї України, він також зустрівся з духовенством та представниками влади Львівщини, студентами, викладачами, працівниками університету.[/b] «Справді, 2019 – рік переповнений важливими подіями, емоціями. Він назавжди увійде в історію як рік Божої милості до нашого українського народу. Багато сторіч українська церква і український народ, багато поколінь чекали на цю подію. Ми з вами є не просто спостерігачами, а співтворцями новітньої історії української православної церкви. Ми завжди покладали свої надії на український народ, бо ми є церквою українського народу, ми повинні служити Богові й інтересам народу. Події 2013-2014 років відкрили очі багатьом громадянам на те, яка ж церква насправді є українською – та, яка першою стала на захист народу, який виступив проти неправди. Сьогодні ми входимо в систему Вселенського православ’я, ми здобули великий дар і вдячні за це Богові. Львівська область є показовою у процесі єднання – тут найбільша кількість православних парафій у нашій церкві, ви є прикладом свідомості народу, віримо що цей приклад перейматимуть усі регіони України», - наголосив митрополит Київський і всієї України. «Величезна сила у документі, що зветься Томосом про Автокефалію православної церкви України. Він повинен стати символом нової України – сильної, християнської, яка народження і розвивається в любові. Але все залежить від нас із вами – наскільки ми готові усвідомити і переосмислити, що сьогоднішній день – це епоха в долі України. Правда те, що все в руках Божих, Господь дарує нам шанс, не зуміємо ним скористатись – матимемо величезний гріх. Я б дуже хотів, щоб наші наступники, коли писатимуть історію української держави, української церкви, писатимуть, що у 2019 витворена сильна нація, здатна давати собі раду, украпила себе у вірі, у шліху до Європи, доброго, безпечного життя», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: