Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У центрі миротворчості та безпеки відбулась зміна командування «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна»

У центрі миротворчості та безпеки відбулась зміна командування «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна»

03 травня 2019, П'ятниця
10
0
0
У центрі миротворчості та безпеки відбулась зміна командування «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна»
Сьогодні, 2 травня, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у с. Старичі Яворівського району, відбулась церемонія зміни командування Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U) . [/b] Участь у церемонії взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, який у вітальному слові наголосив, що навчання є хорошим прикладом співпраці України з іншими державами світу. Відтак, на заміну військовослужбовцям 278 бронекавалерійського полку Національної гвардії США зі штату Теннессі, які перебували на Львівщині із літа 2018 року, до України прибули понад 130 військових 2 бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ої повітряно-десантної (десантно-штурмової) дивізії армії США. Термін ротації на території України для американських військових складатиме 9 місяців. Новоприбулі представники армії США продовжать допомагати у тренуванні підрозділів Збройних Сил України за стандартами підготовки армій країн НАТО. Ця військово-тренувальна місія відома, як Об’єднана багатонаціональна тренувальна група – Україна (JMTG-U), діяльність якої започаткована у 2015 році. Метою місії є сприяння внутрішньому оборонному потенціалу України та тренуванню ротаційних підрозділів в Україні. Крім того, американські військовослужбовці продовжать навчання українських військових інструкторів, які у найближчому майбутньому мають повністю опанувати функції навчання особового складу на рівні батальйону. «Більшість військовослужбовців, які будуть відряджені в Україну є лідерами, мають багаторічний досвід та спроможні надати гідне навчання. Я сподіваюсь, що це послужить прекрасною можливістю обміну досвідом, отриманим від наших власних центрів бойової підготовки, і допомогти нашим партнерам ступити на стежку до успіху, оскільки вони готуються взяти на себе керівництво в наступному році», – зазначив підполковник, командир 1-го батальйону 502-го піхотного полку 101-ої повітряно-десантної дивізії армії США та командир оперативної групи «Карантан» Роберт Трейсі,. Довідково:[/b] 101 повітряно-десантна дивізія армії США сформована у серпні 1942 року і взяла участь у оперції союзних сил із висадки в Нормандії в червні 1944 року. Десантники дивізії брали участь у облозі Бастоні (Бельгія), Арденнській операції в грудні 1944 року та Голландській повітряно-десантній операції. Оперативна група «Карантан» названа на честь шестиденної битви за французьке місто Карантан під час Нормандської операції. Особовий склад 101 повітряно-десантної дивізії брали участь у бойових діях у В'єтнамі, Африці, Іраку та Афганістані. Емблемою дивізії є «Клекотливий орел». [/b][/b]
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: