Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Стартує онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач»

Стартує онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач»

29 травня 2019, Середа
11
0
0
Стартує онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач»
В межах проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» на платформі «Prometheus» Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготували онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.[/b] Курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Тематика курсу: - Безпечність чи якість? Що регулює харчове законодавство? - Базові знання з НАССР – що необхідно знати перед впровадженням? Програми-передумови. - Розуміння та застосування принципів НАССР. Як уникнути типових помилок? Автори курсу: Яна Добідовська, Юрій Оглашенний. Запрошений спікер курсу - голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа. Онлайн-курс стартує 1 червня 2019 року та проводиться на безкоштовній основі. Після завершення курсу слухачі отримають відповідний сертифікат. Для участі у курсі можна зареєструватися за посиланням.[/b] Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті Мінагрополітики або за телефоном 044-363-08-28.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: