Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У липні на Львівщині відбудеться 6 масштабних фестивалів

У липні на Львівщині відбудеться 6 масштабних фестивалів

27 червня 2019, Четвер
12
0
0
У липні на Львівщині відбудеться 6 масштабних фестивалів
Впродовж липня на Львівщині відбудеться низка фестивалів.[/b] Етнофестиваль «Івана Купала в древньому Удечі»[/b] Пригоди, височенна ватра, знамениті гурти, потужний звук, етнічні забави – в обрамленні магічної купальської ночі і бурхливих хвиль Стрия. Кожен учасник фестивалю зможе поринути у чари «древнього Удеча»!
6 - 7 липня на узбережжі річки Стрий у Жидачеві святкуватимуть Івана Купала, окрім традиційних українських забав на це свято, гості етнофестивалю веселитимуться під музичні гурти з усієї Галичини. У програмі також спортивні забави, майстер-класи народних ремесел, ярмарка смаколиків та нічна екскурсія у музей Жидачева. Етнофестиваль до свята Івана Купала має на меті зберегти й осучаснити народні традиції, пропагувати культурний і тверезий спосіб відпочинку, підняти імідж міста та звернути увагу на історію древнього Удеча Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина 2019»[/b] 7 липня у свято Івана Купала в місті Новояворівську Яворівського району Львівської області стартуватиме Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2018», який завершиться 12 липня. На цей унікальний та найстарший в Україні пісенний форум прибудуть таланти із понад 10 держав. Етнофестиваль «Яворівська бавниця»[/b] 7 липня, у Яворівському національному природному парку на території відпочинкового осередку «Верещиця» відбудеться традиційний етнофестиваль «Яворівська бавниця». Фестиваль проводять з метою збереження та примноження українських традицій, звичаїв та обрядів Яворівщини. У програмі свята виступи народних колективів Яворівщини, майстер-класи, виставка«Яворівська бавниця», переспіви біля ватри. Міжнародний фольклорний етнофестиваль трьох культур «Белзька брама»[/b] 14 липня у місті Белз відбудеться міжнародний фольклорний фестиваль «Белзька брама». Мета заходу – сприяння створенню у світі позитивного іміджу України, розвиток, взаємозбагачення та популяризація національних культур, а саме української, польської та єврейської. В ході заходу проходитимуть майстер-класи та виставки-продажі виробів майстрів народних промислів. Західноукраїнський фестиваль «Куховарня Radofest»[/b][/b][/b] Відчути смак колоритної галицької кухні, скуштувати страви за автентичними рецептами господинь, гостей запрошують до Радехова на «Куховарню RadoFest» Будуть і фотозони в українському стилі, і музичні супроводи від «Троїстих музик», і дегустації «страви року», і ярмарок смаколиків. Метою фестивалю є популяризація національних традицій, української кухні, українського фольклору, української сучасної музики, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, благодійності, а також розвитку творчості та креативного мислення.
Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-Фест»[/b] 28 липня у селі Кульчиці Самбірського району старту' Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-фест». «Кожен на своєму місці робить справу, від якої залежить успіх країни. А такі фестивалі, що просякнуті духом культури та історії, навчають нас та наших дітей правдивої української історії. Українці об’єдналися навколо української ідеї, і з нею ми дійдемо до перемоги. Ми разом із вами спільно творимо нашу історію і ми обов’язково побачимо нашу країну квітучою, могутньою та міцною», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало. [/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: