Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Голова Львівської ОДА взяв на контроль питання підготовки до опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі (+аудіо)

Голова Львівської ОДА взяв на контроль питання підготовки до опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі (+аудіо)

31 липня 2019, Середа
79
0
0
Голова Львівської ОДА взяв на контроль питання підготовки до опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі (+аудіо)
Під час підготовки до опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі, проведуть повну інвентаризацію наявного теплового обладнання для забезпечення належного функціонування теплогенеруючих потужностей в осінньо- зимовий період.[/b] Про це сьогодні, 30 липня, під час апаратної наради повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук. В межах підготовки також перевірять справність котельного господарства, теплових мереж та забезпечать належне функціонування аварійно - ремонтних бригад. «Окрім того, треба здійснити погашення заборгованості із заробітної плати, сплатити борги за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» та ДП «Енергоринок», а також створити абонентську базу та виставити абонентам рахунки за надані послуги», - зазначив Назарій Романчук. Разом із тим, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський висловив пропозицію напрацювання альтернативного плану дій, у випадку, якщо теплоелектростанції не запрацюють вчасно. «Хочеться вірити, що все працюватиме у штатному режимі, але варто мати запасний план. Варто передбачити, як діяти, якщо ТЕЦ не запрацюють», - наголосив очільник області. Робоча група, яка буде напрацьовувати варіанти, також має взяти до уваги можливість залучити до процесу альтернативну управляючу компанію.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: