Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Львівщині триває підготовка до опалювального сезону

На Львівщині триває підготовка до опалювального сезону

06 серпня 2019, Вівторок
46
0
0
На Львівщині триває підготовка до опалювального сезону
Як повідомив у межах апаратної наради директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук, у межах підготовки до опалювального сезону 2019/20 років, у Львівській області виконали запланованих заходів на 60%.[/b] Відтак, у сфері теплопостачання підготували 780 котелень, замінили 6,38 км теплових мереж. 11262 будинки привели у готовність у житловому фонді Львівської області, а також 1437 об’єктів соціально–культурного призначення. Здійснили ремонт покрівель у 1629 будинках. Окрім того, у сфері водопостачання здійснили ремонт та заміну – 17,2 км водопровідних мереж та 6,1 км каналізаційних мереж. З метою перевірки стану та якості виконання робіт з підготовки до опалювального сезону 2019/20 років, з 12 серпня департамент розробив графік виїзних перевірок.
Зазначимо, що голова Львівської ОДА Маркіян Мальський взяв на контроль питання підготовки до опалювального сезону в Новояворівську та Новому Роздолі.
За інформацією Назарія Романчука, під час підготовки до опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі, проведуть повну інвентаризацію наявного теплового обладнання для забезпечення належного функціонування теплогенеруючих потужностей в осінньо- зимовий період, а також робоча група напрацює пропозиції щодо розв’язання проблемних питань.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: