Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Церква – це те, що єднає нас усіх, - Маркіян Мальський під час відзначення 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ

Церква – це те, що єднає нас усіх, - Маркіян Мальський під час відзначення 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ

20 серпня 2019, Вівторок
11
0
0
Церква – це те, що єднає нас усіх, - Маркіян Мальський під час відзначення 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ
17 серпня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувається урочиста Академія, присвячена 30-літтю ІІІ відродження УАПЦ.[/b] Участь у заході взяв Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній та голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський. "Я вірю, що ще багато речей нам вдасться спільно реалізувати. Третє відродження Автокефалії – це знаковий для нас момент. Львів і Львівщина відіграли одну з провідних ролей у цьому процесі. Церква – це те, що єднає нас усіх. Вона базується на основних достоїнствах: нашій вірі, любові та надії", - наголосив Маркіян Мальський. Очільник Львівщини запевнив, що без церкви життя людства виглядало б зовсім інакше, адже віра несе ту гуманність, яку часто у повсякденному житті ми можемо забути. "Така цінність як сім’я і довіра одне до одного, шлюб – ті таїнства, які допомагають нашим душам. Душа у першу чергу є свободолюбивою. Коли церква не мала свободи ми, як суспільство, повноцінно не могли розвиватися. Я дякую церкві за той невід’ємний вклад у розвиток нашої держави. Я вірю, що ми, сильний народ, з сильною церквою досягнемо найбільших висот", - додав голова Львівської ОДА.
За вагомий внесок у розвиток богословської освіти, формування духовного проводу та утвердження Православної Церкви України Маркіян Мальський вручив Подяку облдержадміністрації Блаженнішому Епіфанію та Високопреосвященнішому Макарію за багаторічну плідну працю з розбудови Православної Церкви України.
За віддане пастирське служіння, збереження і розвиток Української Православної Церкви у Канаді Подякою голови облдержадміністрації відзначили єпископа Східної єпархії Української Православної Церкви в Канаді Преосвященнішого Андрія.
«Історія нашої церкви – це великий скарб. У наші руки довірено Автокефалію Української Церкви і нашу з єдність. Усе це ми з вами спільно маємо зберегти і примножити», - наголосив Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній.
Блаженніший Епіфаній з нагоди свята вручив ювілейний Орден І ступеня, присвячений 30-ій річниці ІІІ відродження УАПЦ, голові Львівської обласної державної адміністрації Маркіяну Мальському.
Окрім того, з нагоди пам’ятної дати відбулось урочисте погашення поштової марки, на якій зображена церква свв. апп. Петра і Павла на вул. Личаківській, 82А у м. Львові, де 19 серпня 1989 р. священиками Володимиром Яремою (пізніше Патріярхом Димитрієм) та Іваном Пашулею було проголошено ІІІ відродження Української Автокефальної Православної Церкви.[/b]
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: