Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Львівщині розпочались семінари із підготовки проєктів місцевих ініціатив

На Львівщині розпочались семінари із підготовки проєктів місцевих ініціатив

16 жовтня 2019, Середа
7
0
0
На Львівщині розпочались семінари із підготовки проєктів місцевих ініціатив
Сьогодні, 15 жовтня, у сесійній залі Львівської обласної ради розпочали навчання із підготовки проєктів місцевих ініціатив для потенційних конкурсантів у межах Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив на 2020 – 2025 роки.[/b] Присутніх привітав заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. "Під час навчальних семінарів ви зможете почерпнути корисну інформацію для написання проєктів. Працюйте за принципом не кількісно, а якісно. Сподіваюсь, що нам спільно вдасться реалізувати хороші, цікаві та інноваційні місцеві ініціативи”, - зазначив Іван Собко. Нагадаємо, під час засідання, Конкурсна рада затвердила пріоритети із внесеними правками обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік. Серед пріоритетів:
"Освіта”[/b] – [/b]будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання та інвентарю та предметів дострокового користування.
"Охорона здоров’я”[/b] – [/b]будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання спецавтотранспорту, обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (у т.ч. автотранспорту).
"Культура” – [/b]будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
"Спорт” – [/b]будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
"Безпека” – [/b]будівництво, капітальний ремонт, реконструкція реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
"Вуличне освітлення” – [/b]будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.
"Інші пріоритети” [/b](об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) –[/b] будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування).
"Обласні заклади та установи, некомерційні підприємства обласної ради” –[/b] будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування).
Також Конкурсна рада затвердила дату прийняття заявок на участь у Конкурсі проєктів місцевих ініціатив - 2020. Відтак, прийом заявок стартує 28 жовтня[/b] і триватиме до 29 листопада.[/b] Навчальні семінари триватимуть до 25 жовтня[/b]. Ознайомитись із графіком можна тут.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: