Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Молодь запрошують взяти участь у конкурсі мультимедійних проектів

Молодь запрошують взяти участь у конкурсі мультимедійних проектів

22 жовтня 2019, Вівторок
8
0
0
Молодь запрошують взяти участь у конкурсі мультимедійних проектів
Вже впродовж 12 років Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України спільно із комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України та Національною спілкою письменників України проводить Всеукраїнський конкурс молодих істориків під назвою «Врятувати від забуття».[/b] Учасникам конкурсу повинні надіслати свої роботи у вигляді фільмів на 7-9 хвилин про історію свого роду, міста, села, храму, пам'яток культури, знакових людей свого краю. Метою проєкту є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам'яті, подолання історичних міфів.
Умови конкурсу: [/b] 1.У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти. 2.Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах. 3.Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2019 р. Протягом грудня 2019 – січня 2020 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців.
4.До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти - аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». 5.Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. 6.На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. 7.Авторський текст виконується українською мовою. 8.До роботи слід долучити окремим файлом у форматі «.doc» анкету.
9. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються. 10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу. Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2020 р. Організатором є благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київський міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: