Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У Львові проведуть змагання зі стендової стрільби серед воїнів АТО та ООС

У Львові проведуть змагання зі стендової стрільби серед воїнів АТО та ООС

24 жовтня 2019, Четвер
51
0
0
У Львові проведуть змагання зі стендової стрільби серед воїнів АТО та ООС
Цієї неділі, 27 жовтня, у Львові на спортивній базі «Львівський стрілецький стенд Школи вищого спортивного мистецтва» відбудуться змагання зі стрільби стендової «Кубок Захисника України» серед учасників АТО та ООС.[/b]
«Змагання відбуваються уже втретє. Попередні рази брали участь приблизно 60-80 стрільців. Очікуємо не тільки представників Львівщини, а й інших областей, серед яких Рівненська, Закарпатська, Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська та інші», - розповідає директор Центру олімпійської підготовки зі стрільби стендової, головний суддя змагань Віталій Грибовський.
«Кубок Захисника» проводитиметься у трьох номінаціях: серед учасників АТО та бойових дій, серед спортсменів у вправі скіт та у вправі трап. Напередодні змагань, 25-26 жовтня, для охочих взяти участь відбудуться офіційні тренування.
«Основна мета змагання - популяризація стрілецького спорту в Україні. У нас є такий девіз: «Щоб постріли в Україні лунали тільки на стрілецьких майданчиках», чого ми дуже прагнемо»,- зазначив Віталій Грибовський.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: