Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Молодь Львівщини запрошують на інтенсив з молодіжного підприємництва

Молодь Львівщини запрошують на інтенсив з молодіжного підприємництва

31 жовтня 2019, Четвер
6
0
0
Молодь Львівщини запрошують на інтенсив з молодіжного підприємництва
27-29 листопада відбудеться трьохденний інтенсив «Дизайн мислення для підприємців».[/b] Мета - розвиток молодіжного підприємництва, самозайнятості та об'єднання молодих людей навколо створення підприємницької культури. Ініціатива розпочнеться із Всеукраїнської акції "Startup Youth” - креативної сесії в форматі design thinking, що об’єднає 80 активних молодих людей, котрі замість виключно обговорення проблем, працюватимуть над шляхами їх вирішення. Під час сесії учасники матимуть змогу:
поспілкуватися з молодими підприємцями,
прокачати свої навички з креативного та критичного мислення, роботи в команді, побудови якісної комунікації,
удосконалити вміння знаходити способи вирішення проблем в сфері розвитку молодіжного підприємництва тощо.
Програма міститиме 30% фасилітаційної сесії про бар'єри розвитку за участі підприємців та влади, а решту 70% присвячено практичній роботі в командах над пропозиціями вирішення проблем. Учасники: сміливі та відкриті до змін у житті молоді люди віком до 35 років. Місце проведення: Coworking Platforma Futura (м. Львів, вул. Кульпарківська 200а). Реєстраційна форма за посиланням. Дедлайн: 11 листопада 2019 року до 23:00 год. Остаточні результати відбору будуть повідомлені електронним листом 15 листопада 2019 року о 18:00 год.
Організатори: Освітній центр підприємництва Startup Ukraine, Міністерство молоді та спорту, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівська міська рада, партнер з локації: Platforma Futura Lviv. Витрати на проживання, харчування та проїзд здійснюються коштом організаторів.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: