Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»

Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»

29 листопада 2019, П'ятниця
23
0
0
Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»
Сьогодні, 28 листопада, у межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом» організували майданчик для обговорення викликів і можливостей індустрії туризму.[/b] Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський. "На Львівщині ми працюємо над покращенням інфраструктури, зокрема в області реалізовують малі інфраструктурні проекти, серед яких велосипедні маршрути в Карпатах, нові туристичні шляхи. Також важливою є промоція регіону як туристичної дестинації. Окрім того, необхідно дбати про безпеку туристів, щоб вони повертались у свою країну із хорошими враженнями. Влада повинна інвестувати у безпеку туристів і це буде найкращою промоцією регіону. Львівщина відрізняється від решти регіонів країни, ми маємо що показати, більшість культурної спадщини є в області. Регіон може також запропонувати високого рівня медичний туризм”, - зазначив Маркіян Мальський. Також очільник області акцентував увагу на реалізації нових проєктів, серед яких "Бойківське коло” для розвитку дорожньої інфраструктури гірських територій Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, а також створення нових інформаційно - туристичних центрів. Серед учасників дискусії виступили член Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова підкомітету з питань туризму та курортів Дмитро Нальотов, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, президент Національної Туристичної Організації України Іван Ліптуга, виконавчий директор конференц-бюро Відня Крістіан Мучлехнер, польський експерт в галузі конференц-індустрії Кшиштоф Целюх. У межах Стратегічної сесії розглянули менеджмент індустрії туризму, обговорили, як правильно вибудувати комунікацію з усіма гравцями туристичного ринку. Організатором Форуму є компанія DikArt Creative Marketing за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та Lviv Convention Bureau, у партнерстві з міжнародною асоціацією European Cities Marketing та Міжнародним аеропортом ім. Данила Галицького «Львів».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: