Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У Львівській ОДА відзначили призерів Спортивних ігор Львівщини

У Львівській ОДА відзначили призерів Спортивних ігор Львівщини

13 грудня 2019, П'ятниця
15
0
0
У Львівській ОДА відзначили призерів Спортивних ігор Львівщини
Сьогодні, 13 грудня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась підсумкова нарада з керівниками галузі фізичної культури та спорту РДА, міськвиконкомів міст обласного значення та ОТГ.[/b]
Нарада відбулась під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Романа Хім’яка, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петра Жукровського та директора Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадима Климовича.
У межах наради переможцям та призерам Спортивних ігор Львівщини вручили нагороди. Відтак, кращі райони були відзначені кубками та грамотами Львівської облдержадміністрації та управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Привітав переможців і заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима. Зазначимо, що Спортивні ігри Львівщини - змагання, що складалися з 16 видів програми. Між собою змагалися 34 команд: 20 команд районів, 9 команд міст обласного значення та 5 команд об’єднаних територіальних громад. Загалом, у фінальних змаганнях спортивних Ігор прийняли участь близько 3000 учасників.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: