Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » На Львівщині планують реалізувати проект задля публічного і раціонального лісокористування

На Львівщині планують реалізувати проект задля публічного і раціонального лісокористування

29 січня 2020, Середа
14
0
0
На Львівщині планують реалізувати проект задля публічного і раціонального лісокористування
Сьогодні, 27 січня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський зустрівся з представницею лісової Служби Сполучених Штатів Америки Шілою Стемп.[/b] У межах заходу сторони поспілкувалися про реалізацію на території Львівської області проекту, що дозволить забезпечити ефективну боротьбу з незаконними рубками та іншими видами правопорушень. Цей проект забезпечуватиме ефективне управління лісовими ресурсами області, розвитку туристичного і рекреаційного потенціалу області. Планується, що додатком можна буде користуватися як з комп’ютера чи планшету, так і з телефону. «Питання незаконних рубок є важливим і особливо гострим для наших громад. Ліс має використовуватися правильно, а населення має знати усе про користування цим ресурсом. Це є наше спільне завдання, яке ми прагнемо реалізувати з вашою допомогою», - наголосив Василь Лозинський. Зазначимо, що метою Проекту стане впровадження доопрацьованої версії публічної карти лісів, реалізованої в 2018 році на підприємстві «Львівський лісгосп» та Національному природному парку «Сколівські Бескиди» на усіх інших лісогосподарських підприємствах області. «Ми повинні підсилити механізми громадського контролю у лісовому господарстві. Відтак, потрібно, щоб вся необхідна інформація була у вільному доступі та не обмежувалась лише електронним реєстром лісорубних квитків на заготівлю деревини», - додав керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.
За його словами, додаток повинен не лише доносити до користувачів усю необхідну інформацію, зокрема: електронні карти лісонасаджень, запланованих, затверджених та здійснених вирубок лісів тощо, але й містити зворотній зв’язок.
У свою чергу, гостя запевнила присутніх у зацікавленні реалізації проекту задля публічного і раціонального лісокористування. Окрім того, перший заступник голови повідомив гостей, що на території Львівщини чи не першою в Україні у державних лісгоспах запроваджено 100% електронний обіг деревини та GPS-моніторинг руху лісовозного транспорту і рейдових бригад. Також державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» вирощує садивний матеріал із закритою кореневою системою та забезпечує високоякісним садивним матеріалом лісогосподарські підприємства. Загалом, це близько 3 мільйонів саджанців на рік. У межах зустрічі Шіла Слемп розповіла присутнім про реалізацію програми боротьби з лісовими пожежами, яка реалізується спільно з Державною Службою надзвичайних ситуацій України.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: