Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » 24 березня - день боротьби проти туберкульозу

24 березня - день боротьби проти туберкульозу

24 березня 2020, Вівторок
5
0
0
24 березня - день боротьби проти туберкульозу
Міжнародна кампанія з відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу – 2020 проходить під гаслом: Прийшов час подолати туберкульоз! #It’sTimeToEndTB[/b] НАСТАВ ЧАС: Бути солідарними та наполегливими у боротьбі з цими двома захворюваннями, що передаються повітряно-крапельним шляхом: туберкульоз та COVID-19. Спільнота людей, яких торкнулася проблема, розуміє стан в ізоляції, побоювання, дискримінацію та стигму у ставленні до тих, хто інфікувався #COVID19. Визнати, що люди з туберкульозом вразливі до COVID-19, та забезпечити безперервний доступ до профілактики, діагностики і лікування туберкульозу.
Ділитися досвідом боротьби з туберкульозом. Наш першочерговий обов'язок у боротьбі з COVID-19 – захистити вразливих людей. Так само закликаємо підтримувати, захищати та надихати медичних працівників та усіх героїв, які борються з туберкульозом та COVID-19 на передовій.
Для # FightCOVID19 (#Подолати COVID19) ми можемо використовувати такі самі інструменти, що і для #EndTB (#Перемогти ТБ) - інфекційний контроль, штучний інтелект, рентген, відстеження контактів, телемедицину та психосоціальну підтримку. Довідково За даними Центру легеневого здоров’я, у Львівській області за минулий рік захворюваність на всі форми туберкульозу разом з рецидивами склала 64,7 на 10 тисяч населення (1621 випадок), в тому числі 351 випадок хіміорезистентного туберкульозу. За І квартал 2020 року вперше діагностовано 303 нових випадки захворювання, 55 випадків рецидивів та 78 - хіміорезистентного туберкульозу.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: