Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

09 травня 2020, Субота
21
0
0
Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади
З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн семінарів для пасічників у регіонах.[/b] Онлайн семінар з Львівщиною відбудеться 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади. Тривалість заходу -1 година.
До зв’язку з Мінекономіки запрошуються представники агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти райдержадміністрації, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, представники обласних та районних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, представники органів місцевого самоврядування, пасічницькі асоціації, пасічники, сільгоспвиробники. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації просить забезпечити налаштування зв’язку у форматі Zoom у визначений час та взяти участь в онлайн-семінарі.
Посилання для підключення відео-конференції буде надіслано на електронні адреси зареєстрованих учасників за 30 хвилин до початку семінару. З питань реєстрації на участь у семінарі та пропозицій до виступів звертатись до контактної особи з питань організації заходу - Долинської Світлани, тел. 0678359395
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: