Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Триває прийом заявок на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

Триває прийом заявок на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

05 червня 2020, П'ятниця
21
0
0
Триває прийом заявок на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури
Як інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА триває прийом заявок щодо подання кандидатур на здобуття обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Заявку можна подати до 1 жовтня 2020 року. [/b] На здобуття обласної премії подають нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення на здобуття премії.
Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області. Заявки необхідно подавати до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. №35; телефони для довідок: 2612593, 2612227. Премія присуджується в 16-ти номінаціях:[/b] 1. Мистецтвознавство і культурологія – імені Святослава Гординського (історія і теорія образотворчого, декоративно-ужиткового, народного мистецтва, історія і теорія музики). 2. Музейна справа – імені Іларіона та Віри Свєнціцьких (знакові концептуальні виставки, експозиції). 3. Збереження культурної спадщини – імені Бориса Возницького (комплексне збереження і реставрація пам’яток). 4. Поезія – імені Маркіяна Шашкевича (збірки поезії). 5. Проза – імені Богдана Лепкого (прозові твори). 6. Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади – імені Михайла Возняка (літературознавство, критика, переклади). 7. Драматургія, театральне мистецтво – імені Бориса Романицького (театральні вистави, режисерські, сценографічні, акторські роботи, оперні партії, написання драматичних творів). 8. Журналістика та публіцистика – імені В’ячеслава Чорновола (журналістика і публіцистика). 9. Музичне мистецтво – імені Станіслава Людкевича (оперні, балетні, симфонічні, камерно-інструментальні твори, концертні програми, авторські виступи, диригування). 10. Образотворче мистецтво – імені Івана Труша (живопис, графіка, скульптура, монументальне мистецтво). 11. Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Зеновія Флінти (кераміка, художнє скло, метал, різьба, обробка дерева, ткацтво, художні прикраси). 12. Народна творчість – імені Анатолія Вахнянина (народне мистецтво, фольклорні колективи). 13. Дизайн – імені Олени Кульчицької (дизайн середовища, графічний дизайн, предметний дизайн). 14. Архітектура – імені Івана Левинського (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасної архітектури). 15. Фотомистецтво – імені Василя Пилип'юка (практичні і теоретичні досягнення в галузі сучасного фотомистецтва). 16. Скульптура – імені Івана Севери (практичні й теоретичні досягнення в галузі монументальної і станкової скульптури).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: