Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » 12 серпня для громад відбудеться онлайн-семінар щодо зміни у плануванні та використанні земель

12 серпня для громад відбудеться онлайн-семінар щодо зміни у плануванні та використанні земель

05 серпня 2020, Середа
21
0
0
12 серпня для громад відбудеться онлайн-семінар щодо зміни у плануванні та використанні земель
Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації інформує про те, що 12 серпня відбудеться авторський семінар для громад на тему: «Зміни у плануванні та використанні земель: до чого слід готуватись».[/b] Даний захід відбудеться в режимі онлайн та розпочнеться об 11:00 год. На порядку денному заплановано розгляд наступних питань:
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» від 17.06.2020 № 771-IX – основні моменти.
Ризики впровадження деяких нововведень для громад.
Як підготуватись громаді до запровадження Закону № 711 та зберегти контроль над ситуацією.
Онлайн-семінар буде цікавий для голів, заступників, землевпорядників, юристів та спеціалістів з розвитку місцевих громад, де лектором виступить Кальніченко Алла Георгіївна, директорка ТОВ «Експертний Центр Права», експерт із земельного та суміжних прав. Вхід вільний для вищеперелічених за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://expertprava.com.ua/seminar. «Впровадження норм Закону № 711 дозволить забезпечити сталий розвиток територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, гарантуватиме ефективне використання та охорону всіх земель у межах території ОТГ, позволить задовольняти земельні потреби своїх громадян та залучати інвесторів. Тому, прошу представників місцевих рад активно долучитися до онлайн-семінару задля посилення правової спроможності громад», - зазначила директорка департамент Юлія Шопська.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: