Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » В області тривають ремонтні роботи на дорогах місцевого значення

В області тривають ремонтні роботи на дорогах місцевого значення

13 серпня 2020, Четвер
47
0
0
В області тривають ремонтні роботи на дорогах місцевого значення
Про хід виконання робіт з ремонту та будівництва доріг місцевого значення у Львівській області йшлося сьогодні, 13 серпня, під час скайп-наради із керівниками районів та міськими головами міст обласного значення.[/b] Як розповів директор департаменту дорожнього господарства облдержадміністрації Орест Шуліковський, на сьогодні роботи завершили на 92 об’єктах, тривають на 71.
Зокрема, вже відремонтували 68,43 км доріг місцевого значення. Це: Мамчурі - Ясенів, Куликів — Великосілки, Ясенів — Золочів, Криниця — Більче — Волиця, Сокаль — Стоянів, Турка — Східниця, Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня). Також тривають роботи на ділянках доріг Східниця — Верхнє Синьовидне, Шопки — Станимир — Ганачівка, міст автомобільної дороги Східниця – Верхнє Синьовидне, капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки в с. Терновиця Яворівського району Львівської області, поточний ремонт дороги по вул. Львівська в м. Червоноград Львівської області. Окрім цього, підрядники проводять капітальний ремонт дороги по вул. Яна в с. Терновиця Яворівського району. Також в межах наради закцентували увагу на забезпеченні належного благоустрою територій області.
«Минулого тижня ми підбили підсумки об’їзду районів та констатували той факт, що, на жаль, не у всіх районах належним чином забезпечено елементарні вимоги до стану інфраструктури: узбіччя, зупинки громадського транспорту тощо», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. Відтак, керівникам району доручено оперативно провести належну роботу у даному напрямку.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: