Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » “Заклади освіти області готові до роботи в умовах адаптивного карантину”, - Олег Паска

“Заклади освіти області готові до роботи в умовах адаптивного карантину”, - Олег Паска

02 вересня 2020, Середа
9
0
0
“Заклади освіти області готові до роботи в умовах адаптивного карантину”, - Олег Паска
1 вересня 1193 заклади загальної середньої освіти Львівщини розпочнуть навчальний процес. У школах навчатиметься понад 29 тисяч першокласників.[/b] Як повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, усі заклади загальної середньої освіти перевірили на готовність до початку навчального року. "Заклади освіти розробили регламенти роботи щодо діяльності в чотирьох зонах адаптивного карантину. Здійснені маркування щодо руху учнів по приміщенні школи. Придбали засоби захисту - маски, захисні екрани, дезінфікуючі засоби, пірометри, рушники. Педагогічні працівники та обслуговуючий персонал отримали інструкції щодо відвідування школярами закладів з дотриманням санітарних вимог. На заклади освіти буде надіслано підготовлений Міністерством освіти спільно з МОЗ алгоритм поведінки при виявленні ознак захворюваності чи у здобувача освіти, чи у працівника закладу”, - наголосив Олег Паска. За словами Олега Паски, опорний комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 у м. Ходорів розпочинає навчальний процес дистанційно з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), яка підтверджена у частини педагогічного складу школи.
"Учасники освітнього процесу мають бути готовими до використання дистанційної і змішаної форм навчання. Для цього департамент освіти і науки надав місцевим бюджетам області субвенцію загального фонду для підготовки педагогічних працівників до впровадження інтерактивних технологій для інтегрованого навчання в сумі 812 500 грн. Департамент підготував рекомендації щодо регламенту підготовки закладів загальної середньої в умовах адаптивного карантину. Органами управління освітою, спільно із засновниками,
Держпродспоживслужбою здійснено обстеження закладів освіти щодо їх готовності до початку навчального року, зокрема в умовах карантину. За результатами обстежень, усі заклади освіти готові до початку навчального року. При здійсненні обстежень зверталась увага на забезпечення безперебійного водо-, епектро-, газопостачання закладів освіти, організацію харчування здобувачів освіти”, - додав очільник департаменту. Для учнів в сільській місцевості та педагогічних працівників до організували підвезення навчальних закладів до та у зворотному напрямку. Усі водії шкільних автобусів забезпечені засобами індивідуального захисту.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: