Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » У суботу на Львівщині стартував виборчий процес місцевих виборів 25 жовтня

У суботу на Львівщині стартував виборчий процес місцевих виборів 25 жовтня

08 вересня 2020, Вівторок
10
0
0
У суботу на Львівщині стартував виборчий процес місцевих виборів 25 жовтня
5 вересня в Україні і, зокрема, на Львівщині розпочався виборчий процес місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Відповідну постанову 30 серпня прийняла Центральна виборча комісія.[/b] Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів.
За її словами, на території області обиратимуть депутатів до міських, селищних і сільських рад 73 об’єднаних територіальних громад, до семи районних рад і Львівської обласної ради.
Відтак, до неділі, 6 вересня включно, відповідні територіальні виборчі комісії утворили багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч). "Також до 6 вересня включно Львівська обласна, районні, міські, сільські, селищні виборчі комісії утворили територіальні виборчі округи з виборів депутатів Львівської обласної, районних рад, а також депутатів міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше). Це вимога статей 199 і 201 Виборчого кодексу України", - зазначила Зоряна Павлів.
Нагадаємо, що Верховна Рада України постановою від 15 липня 2020 року № 795-IX «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю, 25 жовтня 2020 року. Також на цей день Центральна виборча комісія постановою від 8 серпня 2020 року № 160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року» призначила перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів і постановою від 14 серпня 2020 року № 176 «Про призначення перших виборів депутатів районних рад на 25 жовтня 2020 року» призначила перші вибори депутатів районних рад.
Більше новин з виборчої тематики можнапереглянути за посиланням.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: