Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Львівщина долучилась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Львівщина долучилась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

22 вересня 2020, Вівторок
7
0
0
Львівщина долучилась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»
Сьогодні, 19 вересня, Україна, разом із мільйонами активних громадян зі 180 країн світу, вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». У акції взяли участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. [/b] Акцію організували з метою покращення екологічної ситуації та створення сприятливих умов для розвитку волонтерства й самореалізації української молоді, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України та ряду громадських організацій у межах підготовки до щорічної Міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Відтак, центральною локацією області став парк Цитадель, що розташований у місті Львові на вулиці вул. Грабовського, 11. Зазначимо, що акція відбувається по цілій області. У кожному районі визначені координатори, які займаються організацією прибирання у себе на місцевості. Усі результати прибирання можна буде переглянути на сайті за посиланням. Кожен охочий може долучитися до Всесвітнього дня прибирання. Серед запропонованих форм участі:
Індивідуальні прибирання - можна самостійно обирати забруднене місце і розпочати прибирання із друзями, родиною або колективом. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості варто відсортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена згідно з правилами карантинної зони, в якій знаходяться учасники, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
Цифрове очищення - видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
Картографування- встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічати забруднені і очищенні території.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: