Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » «Ви допомагаєте не лише військовим, а усьому українському суспільству», - Максим Козицький зустрівся з командуванням операції «ЮНІФАЄР»

«Ви допомагаєте не лише військовим, а усьому українському суспільству», - Максим Козицький зустрівся з командуванням операції «ЮНІФАЄР»

10 лютого 2021, Середа
4
0
0
«Ви допомагаєте не лише військовим, а усьому українському суспільству», - Максим Козицький зустрівся з командуванням операції «ЮНІФАЄР»
Операція UNIFIER - це місія Збройних сил Канади для підтримки Збройних Сил України. Основна мета операції - допомогти у навчанні військовослужбовців ЗСУ. Про роботу місії в Україні, зокрема на Львівщині, голова Львівської ОДА Максим Козицький поспілкувався із командуванням «ЮНІФАЄР».[/b] Очільник області подякував гостям за допомогу військовослужбовцям, та наголосив, що операція «ЮНІФАЄР» - це вагома підтримка для усього українського суспільства. Адже, перейнятий канадський досвід зокрема допомагає українським бійцям зберегти життя і дати гідну відсіч агресору на Сході України. «Велика подяка за ту роботу, яку ви робите. Важливо, що це не лише допомога військовослужбовцям, але й усьому українському суспільству. Також, ви є прикладом для інших професійного ставлення до роботи, розуміння та ролі військової служби у суспільному житті»,- зазначив Максим Козицький. Як розповіла командир операції «ЮНІФАЄР» підполковник Сара Хір військова місія в Україні працює вже 5 років, до неї сьогодні долучені приблизно сотня військовослужбовців Збройних сил Канади. «ЮНІФАЄР» працює над розбудовою спроможності військовослужбовців 40-ка різних спеціальностей, як у індивідуальній, так і колективній підготовці. Навчають військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України. «Ми раді, що маємо можливість допомагати навчаючи військовослужбовців ЗСУ. Нещодавно ми повернулися із так званого турне по всіх оперативних командуваннях ЗСУ і ми були дуже вражені рівнем мотивації, професіоналізму та бажання вчитися українських військових. Важливо, що ми також вчимося від вас, так само як ви від нас», - зазначила Сара Хір. Вона додала, що окрім навчань, місія залучена і до інших суспільно-важливих ініціатив. До прикладу, це допомога жінкам, які потерпіли від домашнього насильства, ветеранам АТО (ООС), які прагнуть вивчати англійську, підтримка медзакладів необхідним обладнанням. «Наші військовослужбовці раді брати участь і в інших проєктах, і ми завжди вражені теплотою та гостинністю мешканців Львова та області», - наголосила Сара Хір. Сторони висловили впевненість у результативності подальшої співпраці з навчання військовослужбовців та інших проєктах.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: