Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Пам'ять Мишуги вшанують конкурсом академічного вокалу

Пам'ять Мишуги вшанують конкурсом академічного вокалу

31 травня 2013, П'ятниця
947
0
0
З 9 до 23 червня в с. Новий Витків Радехівського району Львівщини розпочнуться урочисті святкування з нагоди 160- річчя від дня народження видатного українського оперного співака, мецената, громадського діяча Олександра Мишуги.
У програмі святкувань, зокрема, проведення ІІ туру обласного фестивалю-конкурсу академічного вокалу «Молоді таланти – Мишузі» в якому візьмуть участь 19 юних співаків з музучилищ Львова та Дрогобича, а також учні мистецьких шкіл області.

До роботи у журі цього музично-вокального свята запрошено відомих в Україні та за її межами артистів Львівського національного академічного театру оперу та балету ім. С.Крушельницької, народних артистів України Романа Вітошинського, Стефана П’яничка, Наталії Дацко, заслуженого діяча мистецтв України Богдана Косопуда, провідного викладача ДДМУ ім. В.Барвінського Лідії Хороб, котрі в пам’ять нашого великого краянина виконають невелику концертну програму.

Гостем фестивалю запрошено почесного кавалера ордена «За заслуги», заслуженого працівника культури України, генерального директора Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької Тадея Едера.

У програмі святкувань також передбачено 13 червня проведення святочної літургії у Храмі Вознесіння Господнього с. Новий Витків; 16 червня – урочисту академію та літературно-мистецьке свято за участю артистів Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької; 23 червня – презентація вистави «Свята Філомена» на сцені народного дому с. Новий Витків.
Обговорити

Схожі матеріали:

Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: