Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Третій фестиваль-конкурс вокального мистецтва

Третій фестиваль-конкурс вокального мистецтва

19 вересня 2012, Середа
1 303
0
+1

IIІ сільський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Молоді таланти - Мишузі» в с. Новий Витків Радехівського району Львівської області
Нововитківська сільська рада та ЗОШ І – ІІ - ІІІ ступеня с. Новий Витків спільно з відділом культури і туризму Радехівської районної державної адміністрації за підтримкою відділу у справах молоді та спорту Радехівської районної державної адміністрації та сприянням благодійного фонду «Родина Мишуги», Радехівської музичної школи ім. І. Білозіра, ГО «Жінки Батьківщини», ТзОВ «Мебель – Сервіс», ТзОВ «Галичина», ДП «Радехівський держлісгосп» при інформаційній підтримці ТРК «Радехів» проводить:
ІІІ сільський фестиваль – конкурс «Молоді таланти – Мишузі»
Фестиваль – конкурс організовується для вшанування пам'яті славного земляка, оперного співака світової слави Олександра Мишуги, ім'я котрого займає особливе місце серед найвидатніших оперних співаків кінця ХІХ початку ХХ століття. Його лірико –драматитчний тенор полонив слухача. Любителі музики з величезним захопленням завжди зустрічали його виступи в Римі і Парижі, Берліні і Відні, Петербурзі і Варшаві та інших великих містах світу. Він був великим патріотом, педагогом. Олександр Мишуга є і повинен залишатись візитною карткою для Львівщини та с. Новий Витків зокрема.
Обговорити

Схожі матеріали:

Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: