Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Євангельська проповідь в с.Новий Витків

Євангельська проповідь в с.Новий Витків

26 серпня 2012, Неділя
1 636
0
+1

Сьогодні, 26 серпня, на запрошення ЦХВЄ м. Радехів старший пастор ЦХВЄ «Воскресіння» Василь Боєчко та хор відвідали з проповіддю Євангелії с. Новий Витків. Ошатний, ще добре збережений Будинок культури приємно нас вразив. Одразу приходить бажання заспівати в ньому.

Ось, о 17.00 і розпочалося зібрання в Будинку культури. Присутніх зібралося не багато, коло 50-ти. Розпочав його пресвітер ЦХВЄ м. Радехів Іван Будзінський, котрий привітав усіх присутніх та звершив молитву про благословення зібрання. Хор розпочав своє служіння піснею «Ласкавий Спасе наш».Павло Зав’ялов, регент хору та проповідник, звернувся до слухаючих з проповіддю та тему «Ісус – світло для світу». Хор виконав пісні: «Як Божий спокій» та «Хваліте ім’я Господнє».

Нам було приємно, що настоятель УГКЦ с.Новий Витків священник Михаїл був присутний в залі та звернувся до усіх з промовою. Треба зазначити, що брат Михаїл сам звертався до парафіян, щоб вони відвідали цей духовний захід. Далі у виконанні хору прозвучали наступні пісні: «Христос – надія християн», «Шторм життя», «Сину, чому пішов в даль?» та «Серце ти Богові відкрий».

Завершальне слово було надане єпископу ЦХВЄ Василеві Боєчко. В проповіді він наголосив на важливості житті по Слову Божому народу України. Закінчуючи зібрання, Василь Боєчко закликав настоятеля Михаїла та усіх присутніх звершити молитву за Україну. На завершення Хор виконав духовний гімн України «Боже великий єдиний».

Після завершення зібрання брат Михаїл люб’язно нас запросив до свого Храму, де коротко ознайомив нас з історією Храму, а наш хор заспівав Апостольський символ віри «Вірую».

Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: