Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Законодавчі зміни у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

Законодавчі зміни у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

20 січня 2017, П'ятниця
373
0
0
Законодавчі зміни у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування
Кам'янка-Бузькеоб’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області інформує проте, що  з  1січня 2017 року набрали чинності законодавчі зміни до деякихнормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійногострахування.

Набравчинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VHI "Провнесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі- Закон № 1774), яким, зокрема внесено зміни до Закону України "Про збір таоблік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”(далі - Закон № 2464).

Встановлено,що у разі виявлення за результатами аналізу даних реєстру застрахованих осібДержавного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхуваннянедостовірних відомостей про застрахованих осіб Пенсійний фондУкраїни та його територіальні органи мають право вимагати відплатників єдиного внеску інформацію про ці відомості та усунення порушень.

Інформаціяз Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхуваннявикористовується також для виявлення фактів використанняпраці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю здодержанням вимог Закону України «Про інформацію» (стаття 17 Закону № 2464).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: