Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Керівництвом району вживаються заходи для організовано вивезення ТПВ із населених пунктів

Керівництвом району вживаються заходи для організовано вивезення ТПВ із населених пунктів

09 лютого 2017, Четвер
301
0
0
Керівництвом району вживаються заходи для організовано вивезення ТПВ із  населених пунктів
8 лютого під керівництвом першого заступника головиРадехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулася нарада щодосанітарної очистки Радехівського району. Участь в нараді взяли Радехівськийміський голова С.Коханчук, директор МКП «Радехів ВКГ» І.Крет,  керівник відділу житлово-комунальногогосподарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації М.Бойко та інші.Метою проведення наради було напрацювання узгоджених дій стосовно вирішенняпроблем поводження з твердими побутовими відходами у Радехівському районі.

Під час наради присутніми основна увагазосереджувалася на питанні збору та вивезення ТПВ із населених пунктів району.Зокрема, як зазначалося на нараді, для забезпечення благоустрою районунеобхідно вирішити питання щодо підписання з головами місцевих рад районудоговорів на вивезення сміття, що в свою чергу покращить якість обслуговуваннянаселених пунктів району у сфері поводження з ТПВ та зменшить забрудненнянаселених пунктів.

За результатаминаради присутні прийняли рішення розробити спільно з сільськими головами рядпропозицій щодо вирішення питання вивезення сміття з кожного населеного пункту,адже, як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник:«Ми повинні спільними зусиллями подолати проблему засмічення території нашогорайону. Це  - наша земля, за чистоту якоїми відповідаємо перед прийдешнім поколінням».
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: