Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » ПОСЛУГИ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДЛЯ ГРОМАДЯН

ПОСЛУГИ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДЛЯ ГРОМАДЯН

01 грудня 2018, Субота
100
0
0
ПОСЛУГИ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДЛЯ ГРОМАДЯН
Пенсійний фонд України надає для громадян можливість отримувати дані про свої доходи (пенсіонерам - дані про розмір пенсії, працюючим громадянам – дані про розмір заробітної плати) та здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права не виходячи з дому, без черги, без зайвих витрат часу.
Для цього Пенсійним фондом було розроблено електронний ресурс, який надає громадянам можливість дистанційно взаємодіяти з органами ПФУ, отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління. Цей електронний ресурс називається веб-портал Пенсійного фонду України.
Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.
На веб-порталі передбачено два способи реєстрації. Перший – особисто звернутись до Радехівського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: м. Радехів, вул. Лесі Українки, 4 «б», та подати заяву для реєстрації на веб-порталі електронних послуг, другий - здійснити он-лайн реєстрацію за електронно – цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua). Електронні послуги, які може отримати користувач на веб-порталі після відповідної реєстрації:
-
отримання інформації з персоніфікованого обліку для працюючих громадян (за кожний місяць, починаючи з 2000 року: сума заробітку, з якої сплачені страхові внески, кількість днів для стажу, відмітка про сплату єдиного внеску; загальні показники за кожний рік);
-
отримання пенсійної інформації для пенсіонерів (розмір пенсії, складові пенсії);
-
формування запитів на попередню підготовку документів (виписки з системи персоніфікованого обліку; виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів); виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників);
-
можливість подачі звернень, відповідно до Закону України «Про звернення громадян»;
-
отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців). Особливо важливо мати доступ до веб-порталу молодим громадянам, яким потрібно працювати ще багато років. Портал дає їм можливість слідкувати за тим, з якої заробітної плати його роботодавець сплачує за нього страхові внески, що буде впливати на розмір його майбутньої пенсії.
Страхувальники можуть самостійно отримувати електронні довідки на своїх працівників. Засобами веб-порталу страхувальники можуть отримати такі електронні довідки:
-
довідка про трудовий та страховий стаж;
-
довідка ОК-7.
Зазначений сервіс доступний тільки для користувачів, які увійшли на веб-портал електронних послуг за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Для страхувальників – це електронна печатка підприємства.
головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області І.Секунда
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: