Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Щедрі подарунки від Святого Миколая

Щедрі подарунки від Святого Миколая

18 грудня 2018, Вівторок
197
0
0
Щедрі подарунки від Святого Миколая
18 грудня в Радехівському районному Народному домі відбувся мистецький захід для дітей Радехівщини з нагоди Дня Святого Миколая. Участь у заході взяли діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Діти отримали подарунки від Святого Миколая, які приготували для них Радехівська міська рада та ТзОВ «Мебель-cервіс». Керівники району і міста щиро привітали із святом Миколая запрошених дітей.
Присутні на заході перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, представники Міністерства соціальної політики України вручили чотирьом дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа ключі від двох осель.
Житло для дітей було придбане за кошти державної субвенції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа», а також за кошти обласного та місцевого бюджетів на виконання «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Радехівському районі на 2016 – 2018 роки».

Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: