Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Вручаються продуктові набори

Вручаються продуктові набори

21 грудня 2018, П'ятниця
130
0
0
Вручаються продуктові набори
З нагоди Дня Св. Миколая та до новорічних свят 475 непрацездатним громадянам, що знаходяться на обліку в Радехівському районному територіальному центрі соціального обслуговування, вручаються продуктові набори у складі основних продуктів харчування. До набору увійшли: олія, гречка, рис, локшина, кавовий напій та згущене молоко.
Кошти на ці потреби в сумі 43,0 тис. грн. були виділені з районного бюджету рішенням сесії районної ради і скеровані для забезпечення потреб одиноких непрацездатних громадян в кількості 417 осіб .
Додаткові видатки на суму 6,0 тис. грн. для потреб 58 проживаючих самотньо непрацездатних громадян, що перебувають на платному обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома були забезпечені спонсорськими коштами, що надійшли впродовж року в ході проведення благодійних акцій.
Орієнтовно такого ж складу продуктові набори були додатково вручені 24 одиноким жителям Вузлівської сільської ради, за сприяння керівництва Вузлівського спиртзаводу. На сьогодні продуктові набори роздані в 50-х населених пунктах району, у решту 12-х будуть забезпечені до кінця поточного дня.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: