Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації: Програми зовнішнього освітлення, Програми газифікації населених пунктів і Програми "Питна вода"

Розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації: Програми зовнішнього освітлення, Програми газифікації населених пунктів і Програми "Питна вода"

15 січня 2019, Вівторок
9
0
0
Розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації: Програми зовнішнього освітлення, Програми газифікації населених пунктів і Програми "Питна вода"
У Львівській облдержадміністрації розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки. Конкурс триватиме до 15 лютого.
Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти за заходом: будівництво та реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів. Проекти, які подаються на конкурс, повинні реалізовуватися в сільських та селищних населених пунктах області та відповідати кошторисній вартості від 400,0 тис. грн і не більше 1200,0 тис. гривень. Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел з урахуванням індексу податкоспроможності території, до якої належить населений пункт, у такому співвідношенні: до 0,5 включно – 10 % до коштів обласного бюджету; від 0,51 до 0,8 включно – 20 % до коштів обласного бюджету; від 0,81 до 1,0 – 30 % до коштів обласного бюджету; більше 1,0 – 40 % до коштів обласного бюджету. Для участі слід подати: - проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року затверджену в установленому порядку, яка обов’язково має містити: містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, завдання на проектування, технічні умови, визначення класу наслідків (відповідальності), будгенплан; - копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році; - документ про затвердження проектно-кошторисної документації; - копії наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату; - рішення органу місцевого самоврядувадодатком; - супровідний лист до документів, що надаються на адресу департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Документи, які подаються на конкурс, підписуються замовником проекту і скріплюються печаткою. Документи на конкурсний відбір прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації з 15 січня 2019 року до 18.00 14 лютого 2019 року, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).
На Львівщині розпочався конкурсний відбір проектів за Програмою газифікації населених пунктів.
На Львівщині розпочався конкурсний відбір проектів у рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки. Конкурс триватиме до 15 лютого. Для участі у конкурсному відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти у напрямках: завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області, першочергово з будівельною готовністю понад 50%; Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів та/або інших джерел у розмірі не менше 10% до коштів обласного бюджету. Для участі в конкурсі подаються документи: проектно-кошторисна документація в цінах поточного року затверджена в установленому порядку, яка обов’язково має містити: містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, завдання на проектування, технічні умови, визначення класу наслідків (відповідальності), будгенплан; копія позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи проведеної в поточному році; документ про затвердження проектно-кошторисної документації; копія наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату; документ замовника проекту про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування; довідка про будівельну готовність об'єкта; довідка про кількість населення, що проживає в населеному пункті, де реалізується проект та кількість населення, якому планується надання послуг з газопостачання при реалізації проекту; довідку про витрати на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення експертизи проекту із зазначенням джерел фінансування; інформаційна картка проекту за формою згідно з додатком; зсупровідний лист до документів, що надаються на адресу департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Документи, які подаються на конкурс, підписує керівник замовника проекту і скріплюються печаткою. Документи на конкурсний відбір прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації з 15 січня 2019 року до 18.00 14 лютого 2019 року, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).
На Львівщині розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації Програми "Питна вода"
На Львівщині розпочався відбір інвестиційних проектів у межах реалізації Програми "Питна вода" на 2012 - 2020 роки у Львівській області. Конкурс триватиме до 15 лютого. Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти у наступних напрямах: - будівництво, реконструкція та капітальний ремонт систем водопостачання в населених пунктах Львівської області; - будівництво та реконструкція водозабірних споруд, зокрема, у маловодних населених пунктах та з найбільшими відхиленнями якості води, з перспективою залучення нових абонентів; - впровадження станцій (установок) доочищення питної води у системах централізованого водопостачання. Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів та/або інших джерел з урахуванням індексу податкоспроможності адміністративно-територіальних одиниць у такому співвідношенні: до 0,5 включно – 20 % до коштів обласного бюджету; від 0,51 до 0,8 включно – 30 % до коштів обласного бюджету; від 0,81 до 1,0 – 40 % до коштів обласного бюджету; більше 1,0 – 50 % до коштів обласного бюджету. Для участі слід подати: - проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року затверджену в установленому порядку, яка обов’язково має містити: містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, завдання на проектування, технічні умови, визначення класу наслідків (відповідальності), будгенплан; - копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році; - документ про затвердження проектно-кошторисної документації; - копії наказу про призначення головного інженера проекту та його кваліфікаційного сертифікату; - довідку про приналежність населеного пункту до маловодної території (у разі наявності); - довідку про загальну кількість населення, що проживає на території, де реалізується проект, та кількість населення, якій планується надання послуг з водопостачання при реалізації проекту; - висновок територіального органу Державної санітарно-епідеміологічної служби України щодо невідповідності води, яка подається системами централізованого водопостачання, вимогам санітарного законодавства (у разі наявності); - довідку про витрати на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення експертизи проекту із зазначенням джерел фінансування; - рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування; - інформаційна картка проекту за формою згідно з додатком; - супровідний лист до документів, що надаються на адресу департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Документи на конкурсний відбір прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації з 15 січня 2019 року до 18.00 14 лютого 2019 року, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: