Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35

Дні кар'єри ЄС

31 січня 2019, Четвер
177
0
0
Дні кар'єри ЄС
Представництво Європейського Союзу в Україні реалізовує ініціативу «Дні кар’єри в ЄС», яка відбудеться в 15 різних містах України в 2019 році. Для реалізації заходів в межах проекту Представництво ЄС в Україні розшукує партнерів серед органів державної влади, вищих навчальних закладів, представників бізнес-середовища та інститутів громадянського суспільства. Критерії відбору партнерів для заходу:
- наявність необхідних приміщень та обладнання для проведення заходу;
- можливість залучення щонайменше 400 учасників;
- можливість залучення місцевої влади та інших зацікавлених сторін;
- спроможність забезпечити висвітлення заходів у ЗМІ;
- забезпечення участі засобів масової інформації;
- проведення прес-брифінгів та висвітлення в соціальних мережах. Формат проведення «Днів кар’єри в ЄС» у 2019 році передбачатиме проведення заходів в рамках проекту у 15 провідних вищих навчальних закладах. Для їх проведення серед усіх кандидатів буде відібрано 15 громадських організацій. Програма кожного заходу включатиме:
- панельну дискусію «Професії майбутнього: чому слід інвестувати час зараз?»;
- 2-3 тренінги на тему побудови кар’єри (написання резюме та мотиваційного листа, самопрезентації, співбесіди, запуск власного бізнесу, запуск нових компаній;
- ярмарок вакансій, де місцеві компанії зможуть взяти на роботу молодих фахівців.Для доручення до проекту або отримання додаткової інформації просимо звертатися до Представництва ЄС в Україні (контактна особа пані Вікторія Давидова, victoria.davydova@eeas.europa.eu) або безпосередньо до
координатора проекту Представництва Європейського Союзу в Україні «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» Ірини Диби (i.dyba@euroquiz.org.ua , 098 5422 863).
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: