Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Пільгове кредитування суб’єктів господарювання та підприємців-учасників АТО передбачене Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2017-2020 роки

Пільгове кредитування суб’єктів господарювання та підприємців-учасників АТО передбачене Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2017-2020 роки

31 січня 2019, Четвер
37
0
0
Пільгове кредитування суб’єктів господарювання та підприємців-учасників АТО передбачене Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2017-2020 роки
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО оголосив новий конкурс інвестиційних проектів з 23 січня 2019 рок у до 23 лютого 2019 року.
Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.
Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:
- мати статус учасника АТО;
- мати офіційну прописку на території Львівської області;
- створити бізнес-план (інвестиційний проект);
- взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.
Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами:
- вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад;
- конкретний напрямок використання кредитних коштів;
- очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту;
- очікувані ринки збуту продукції та послуг.
Зазначимо, департамент економічної політики політики ЛОДА співпрацює з такими банками та кредитними спілками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина». Максимальна сума кредиту – 300 тис грн терміном на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.
Відповідно до Завдання 2 Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області підтримка малого бізнесу здійснюється шляхом компенсації частини відсотків за кредитами взятими суб’єктами господарювання (юридичними та фізичними особами, які перебувають на різних системах оподаткування), що підпадають під визначення малих згідно з положеннями Господарського кодексу України та здійснюють активну господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців у межах тих видів діяльності, які підпадають під умови наведені у цьому завданні Програми.
За умовами Програми кредити надаються суб’єктам малого бізнесу, які працюють у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», Розділу 31 Групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та усіх груп Розділу 13 «Текстильне виробництво», Розділу 14 «Виробництво одягу», Розділу 15 «Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів» на: - придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; - модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; - впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; - розроблення нових видів продукції (товарів); - промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.
Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.
Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 23 січня по 23 лютого 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.
Зазначимо, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками у межах Програми: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Ідея банк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».
Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках суб’єктам підприємницької діяльності, становить 750 тис грн терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.
Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради.
Всім зацікавленим, Радехівська райдержадміністрація просить звертатись до відділу економічного розвитку РДА (2-19-35) або в департамент економічної політики Львівської ОДА (032) 2- 999- 279.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: