Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Консультація Міністра юстиції України на тему: "ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ"

Консультація Міністра юстиції України на тему: "ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ"

07 лютого 2019, Четвер
410
0
0
Консультація Міністра юстиції України на тему: "ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ"
Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися https://minjust.gov.ua.
Як зареєструвати місце проживання новонародженої дитини? Батьки зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом 3 місяців з дня державної реєстрації її народження.Дитина віком до 10 років може бути зареєстрована за адресою лише одного з батьків. При цьому, згода власника або інших осіб, які проживають на цій житлової площі, не потрібна.
Де здійснюється реєстрація місця проживання? Реєстрація місця проживання здійснюється органами місцевого самоврядування або у «Центрі надання адміністративних послуг».
За бажанням батьків документи можуть бути подані органам ДРАЦС під час проведення державної реєстрації народження дитини.
Реєстрація місця проживання новонародженої дитини також може здійснюватися на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
У разі звернення осіб, місце проживання яких не зареєстровано, осіб, які вимушені були залишити місця проживання з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції і не мають можливості зареєструвати новонароджену дитину, рішення про призначення допомоги при народженні дитини приймає орган соціального захисту населення на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, складеного за місцем фактичного проживання сім’ї.
Які документи потрібні?
·
письмова заява встановленої форми;
·
свідоцтво про народження дитини (оригінал і копія);
·
паспорт того з батьків,за яким визначено місце реєстрації дитини (оригінал і копія);
·
квитанція про сплату адміністративного збору. Де отримати документи? Якщо документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подавалися до органу ДРАЦС або до органів соціального захисту населення, оформлена органом реєстрації довідка про реєстрацію місця проживання дитини повертається до відповідного органу ДРАЦС або за бажанням того з батьків (представників), хто подавав заяву, може бути видана у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг, надіслана поштою, про що робиться відповідна відмітка в даних про новонароджену дитину.
Кудизвертатисязабільшдетальноюконсультацією та роз’ясненнями? Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовийзахист.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: