Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Офіційно представлено нового голову Радехівської районної державної адміністрації Сергія Іваха

Офіційно представлено нового голову Радехівської районної державної адміністрації Сергія Іваха

27 лютого 2019, Середа
22
0
0
Офіційно представлено нового голову Радехівської районної державної адміністрації Сергія Іваха
27 лютого у сесійній залі районної ради відбулося офіційне представлення нового голови Радехівської районної державної адміністрації Іваха Сергія Ярославовича. Із розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 26.02.2019 №27/2019-рп про призначення Іваха С.Я. головою Радехівської РДА присутніх керівників підприємств, організацій та установ, а також представників громадськості Радехівщини ознайомила керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська. Вона побажала новопризначеному голові Радехівської райдержадміністрації Сергію Іваху плідної та успішної праці. Із призначенням на посаду голови Радехівської райдержадміністрації Сергія Іваха привітала голова Радехівської районної ради Марія Климочко, яка висловила сподівання на тісну співпрацю виконавчої влади району із депутатським корпусом задля покращення соціально-економічного і культурного розвитку Радехівщини.
На початку свого виступу голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах висловив вдячність Президенту України Петру Порошенку і голові Львівської облдержадміністрації Олегу Синютці за виявлену йому довіру. «Не словами, а своєю працею постараюся максимально зробити корисного для людей, щоб громада Радехівщини переконалася у дієвості виконавчої гілки влади, і в тому, що не все так погано у нашій державі», - зазначив Сергій Івах.
«Крім того, хотів би наголосити, що всі напрямки моєї діяльності будуть для мене пріоритетними. Проте, найбільш пріоритетним напрямком для мене буде освіта. Я твердо переконаний в тому, що нам потрібно інвестувати освіту, бо це – майбутнє Української незалежної держави. Що стосується співпраці, то двері райдержадміністрації завжди будуть відчиненими для всіх жителів району. Райдержадміністрація максимально сприятиме тому, щоб бізнес, який прийшов на Радехівщину якомога активніше розвивався, бо це – економічна основа, на якій буде розвиватися майбутнє Радехівщини. Я максимально постараюся, щоб ви були задоволені моєю роботою. Зокрема, буду ініціювати зустрічі із громадськістю всіх населених пунктів району, із ветеранськими і спортивними громадськими організаціями, із керівниками підприємств і підприємцями для того, щоб особисто почути про всі актуальні проблеми і допомогти їх вирішити», - акцентував голова Радехівської райдержадміністрації Сергій Івах.
Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: